Hizmetlerimiz

İstanbul, Dubai ve Londra'da birer ofisi bulunan Quattro Business Consulting, Türkiye’nin yanı sıra Avrupa, Ortadoğu ve Bağımsız Devletler Topluluğu’nda Lojistik, Perakende, Telekomünikasyon ve Sağlık sektörlerindeki firmalara yönetim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

Quattro strateji, süreç, insan kaynakları ve teknoloji alanlarında sahip olduğu uzmanlıkla Stratejik Planlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi, Tedarik Zinciri Yönetimi, Finansal Yönetim, İnsan Kaynakları Yönetimi ve Bilgi Sistemleri Yönetimi konularında müşteriye özel ve uygulama odaklı çözümler geliştirmektedir.

Neden Quattro

Müşteriye özel olarak geliştirilen çözümler analiz ve tasarım aşamalarının yanı sıra tasarlanan süreç ve sistemlerin uygulama destek aşamasını da içermektedir. Quattro ekibi, müşterilerinin beklentilerini karşılamaya yönelik ve tamamen müşterilerine özel yüksek kaliteli ürünler üretmeye kendini adamış konusunda uzman danışmanlardan oluşmaktadır.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Quattro; müşterilerinin değişen beklenti ve ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmeye özel bir önem vermektedir. Quattro’nun genel performansı projelerin teslim edildiği müşteriler tarafından “A – Beklentileri Aşan” şeklinde değerlendirilmiştir. Quattro uzun vadeli işbirliğine olan kuvvetli inancı ile müşterilerine mükemmel yönetim danışmanlığı hizmeti vermeyi hedeflemektedir.


Vizyonumuz

Quattro’nun vizyonu Türkiye, Avrupa, Ortadoğu ve Bağımsız Devletler Topluluğu’nda yer alan; perakende, lojistik, sağlık ve telekom sektörlerindeki şirketlere, uzman ekibi ile; ihtiyaca özel, uygulama odaklı, yüksek kaliteli çözümler sunarak müşterilerini ve çalışanlarını sürekli geliştiren yönetim danışmanlığı şirketi olmaktır.

Misyonumuz

Quattro’nun misyonu yarattığı iş ortamı ve sürekli gelişime verdiği önemle çalışan memnuniyetini ön planda tutan, dinamik ve güçlü ekibi ile müşteri beklentilerini aşan bir yönetim danışmanlığı şirketi olmaktır.


Değerlerimiz

  • Dayanışma: Yardıma hazır olma, başkalarıyla uyum içinde çalışma
  • Sürekli Gelişim: Kişisel gelişim ve öğrenmeye istek duyma
  • Sorumluluk Bilinci: Sonuç almak için gerektiği kadar çalışma
  • Espri Anlayışı: Eğlenmeyi bilme ve neşeli olma
  • İnisiyatif: Tereddüt etmeden sorumluluk alabilme
  • Doğruluk, Dürüstlük: Etik ilkelere uygun hareket etme
  • Açık İletişim: Açık sözlü ve samimi olma